Preprava tovaru

Spoľahlivo pre vás zabezpečíme kamiónovú prepravu produktov, ktoré vyžadujú zvýšenú starostlivosť a regulovanú teplotu. Rýchlo a bezpečne v rámci celej Európskej únie.

 • Preprava chladených a mrazených tovarov v teplotnom rozmedzí +25 až -25 °C

  Chladený a mrazený potravinársky tovar

  Poskytujeme prepravu všetkých druhov chladených a mrazených potravín. Naše návesy sú vybavené chladiacimi a mraziacimi agregátmi, vďaka čomu pre vás prepravujeme potravinársky tovar v teplotnom rozmedzí +25 až –25 °C. Vaše chladené a mrazené výrobky prepravíme načas, v dohodnutom termíne.

 • Preprava ovocia a zeleniny. Dbáme na zachovanie čerstvosti tovaru

  Ovocie a zelenina

  Čerstvé ovocie a zeleninu prepravujeme priamo od pestovateľov ako aj z najvýznamnejších európskych prístavov. Pri vyšších exteriérových teplotách predchladzujeme návesy. Ak si to vyžaduje rýchlosť prepravy, nasadíme pre vás dvoch šoférov. Dbáme na zachovanie čerstvosti vášho tovaru.

 • Preprava kvetov a živých rastlín. Maximálne využitie kapacity, opatrná manipulácia

  Kvety a živé rastliny

  Realizujeme prepravu črepníkových a rezaných kvetov ako aj izbových rastlín a byliniek. Naše kvetinové návesy sú o 4cm širšie ako klasické návesy, čo umožňuje pri jednej nákladke prepraviť viac tovaru. Naši špeditéri majú skúsenosti s ukladaním vozíkov, dodržiavajú plán naloženia, čim je maximálne využitá kapacita návesu. Vozíky s kvetmi či rastlinami sú zabezpečené proti posunutiu. Opatrná manipulácia s vaším tovarom je pre nás dôležitá.

 • Preprava produktov s vysokou hodnotou a nárokmi na bezpečnosť

  Produkty s vysokou hodnotou a nárokmi na bezpečnosť

  Zabezpečujeme prepravu elektroniky a spotrebného tovaru z e-shopov. Vzhľadom na vysokú hodnotu prepravovaného tovaru vám poskytujeme poistenie až do výšky krytia 175 000 EUR. Vozidlá parkujú na strážených parkoviskách a uzavreté skriňové nadstavby sú vybavené špeciálnymi zámkami. Sú vybavené systémom GPS, čo vám umožní overiť si, kde sa tovar práve nachádza.

 • Preprava liekov a chemických látok podliekajúcich ADR, kladieme dôraz na čistotu návesu

  Chemické a farmaceutické výrobky

  Zabezpečujeme prepravu liekov a chemických látok podliehajúcich ADR (Európskej dohode o medzinárodnej cestnej preprave nebezpečných vecí). Kladieme dôraz na bezpečnosť prepravy a čistotu návesu.

 • Preprava nábytku, kancelárskych potrieb, priemyselných tovarov a iného suchého paletového tovaru

  Suchý paletový tovar

  Ak potrebujete prepraviť tovar, ktorý sa netemperuje, zabezpečíme pre vás taktiež prepravu suchého paletového tovaru. Do tejto kategórie patrí preprava nábytku, kancelárskych potrieb, prázdnych vozíkov a prázdnych obalov ako aj preprava iného priemyselného tovaru. Suchý paletový tovar prepravujeme v skriňových nadstavbách, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť a predchádza poškodeniu tovaru. Uskutočňujeme prevažne export zo Slovenska a Čiech do iných krajín Európy. Pre zaistenie rýchlosti vieme zabezpečiť dvojicu šoférov.

Prečo spolupracovať s nami?

 • Rýchlosť a ústretovosť pri spracovaní ponuky - už v priebehu 20 minút od zadania požiadavky.
 • Komunikujeme v nemeckom, anglickom, maďarskom a poľskom jazyku. Slovenčina a čeština sú samozrejmosťou.
 • Dopravný manažér s potrebnými jazykovými znalosťami je vám k dispozícii NON-STOP.
+421 903 165 655